John Deere

john_deere

Firma John Deere powstała w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii miało miejsce wiele zmian — nie tylko w samej strategii prowadzenia działalności, ale także w oferowanych produktach i usługach.

W 1837 roku John Deere, kowal i wynalazca, miał do dyspozycji jedynie możliwości własnego zakładu kowalskiego i kawałek wypolerowanej stali. Ale miał także koncepcję na ułatwienie pracy rolnikom i ogrodnikom, a co za tym idzie pomysł na zmianę sposobu prowadzenia prac w rolnictwie i ogrodnictwie.

Dziś firma John Deere jest jednym z najbardziej uznanych i szanowanych przedsiębiorstw na świecie. I nie jest to dziełem przypadku. Podczas codziennej pracy pamięta o najważniejszych wartościach, które wyznawał założyciel firmy. Uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność to nie tylko założenia, które firma stara się osiągnąć. To absolutne podstawy życia. Te wartości są nieodłącznym elementem pracy przy wszystkich produktach, usługach i rozwiązaniach, jakie firma oferuje klientom.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Informacje na temat celu ich wykorzystywania i opcji edycji tutaj. Akceptujesz Cookies na tej stronie?