Marocchi

marocchi

Od 1922 roku Marocchi została firmą rodzinną. Nie jest ona tak duża, jak niektóre europejskie i amerykańskie firmy produkujące broń, ale jest w stanie produkować każdy rodzaj broni palnej. Życie rodziny Marocchi jest mocno związane z sukcesem swoich produktów. Firma specjalizuje się w produkcji broni palnej do celów sportowych i myśliwskich. Aby utrzymać się na rynku i konkurować z większymi producentami musi być lepsza, produkując lepszą broń i jak najlepiej rozwijać swoje produkty.

W ofercie firmy znajdą Państwo najbardziej zaawansowaną technologię w połączeniu z uznanymi rozwiązaniami. To wszystko ma na celu opracowanie jak najlepszej broni. Wybór materiałów, elementów i dobór dostawców jest integralną częścią dążenia do najwyższej jakości, by broń Marocchi była jak najbardziej konkurencyjna. Przykładem takiej polityki jest to, iż do produkcji broni kulowej używane są tylko lufy Lothar-Walther zwracając uwagę, by wszystkie były wykonane tylko z najlepszych surowców. Duże firmy nie stosują tej strategii i pomimo, że marketing jest narzędziem sprzedaży, mają one tendencję do korzystania w produkcji z tańszych materiałów niższej jakości.

W zakładzie Marocchi stosowane są najnowsze, wysoce zaawansowane, niemieckie urządzenia firmy CHIRON. Broń nie jest produkowana przez tysiące ludzi, lecz indywidualnie wykonywana przez specjalistów, którzy przechodzą przez pełen proces produkcji, aż do ostatecznego, niepowtarzalnego produktu, który jest pakowany i gotowy do wysyłki. W większości przypadków rzemieślnicy wiedzą kim jest nabywca końcowy. Są dumni ze swojej pracy i robią wszystko, by sprawić się jak najlepiej i usatysfakcjonować klientów.

   

Kontakt  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

   

   

PayU - płatności internetowe

   

   

Produkty losowe  

   

Online  

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

6943637
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Łącznie
1368
1858
12368
6645
69444
6943637

Twoje IP: 3.235.29.190
Czas: 2020-04-04 15:22:30
   
© Łowczy.pl

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Informacje na temat celu ich wykorzystywania i opcji edycji tutaj. Akceptujesz Cookies na tej stronie?